Děkujeme za trpělivost během vánočního provozu. Vaši objednávku odešleme nejpozději do 5 pracovních dnů. Ale budeme se snažit, aby u Vás byla co možná nejdříve.

Nylonové obojky

Nylonové obojky jsou praktickým doplňkem pro každého aktivního pejska a méně aktivního páníčka :), který nechce po každé procházce obojek prát. Obojky jsou vyrobeny z lehkého popruhu a kvalitních komponentů. Pevnostní plastová spona je odolná i v mrazivém počasí a většina použitých materiálů je vyrobena u nás v Česku a na Slovensku.

Tabulku velikostí najdete v popisu produktu. 

Cena

410411
1410411
Novinka
Bubba
od 410 Kč
Novinka
Costarica
od 410 Kč
Floral
od 410 Kč
Freedom
od 410 Kč
Miley
Nylonové obojky jsou praktickým doplňkem pro každého aktivního pejska a méně aktivního páníčka :), který nechce po každé procházce obojek prát. Obojky jsou vyrobeny z velmi lehkého a tenkého popruhu a kvalitních komponentů. Pevnostní plastová spona je odolná i v mrazivém počasí a většina použitých materiálů je vyrobena u nás v Česku a na Slovensku. Umístění vzoru na produktech se může lišit. Tabulku velikostí najdete v popisu produktu.  POZOR - VELIKOSTNÍ TABULKA SE U NYLONOVÝCH OBOJKŮ LIŠÍ. PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY SI PEJSKA PROSÍM NAMĚŘTE.
od 410 Kč
Novinka
Summer
od 410 Kč
Tribal
od 410 Kč
7 položek celkem