AKCE 2+1 ZDARMA. PŘI NÁKUPU 2 OBOJKŮ DOSTANETE TŘETÍ OBOJEK ZDARMA.

Příběh Gingerboy

GINGERBOY je česká značka zaměřená na psí obojky, vodítka a další psí potřeby a doplňky. Působí na trhu od roku 2018. Za jejím zrodem stojí zakladatelka Jana a několik let její tvrdé práce. Mottem značky jsou “VZORY K NAKOUSNUTÍ”, na které má značka i ochrannou známku. Šijeme obojky, vodítka, postroje, ale i pamlskovníky, s(r)áčkovníky, šátečky a další psí doplňky.

Já & Gingerboy

Vše začalo pořízením Luny - štěňátka ESP neboli Evropského saňového psa zkříženého s  Leonbergerem (ano, taková kombinace je asi první na světě a povedla se v psím hotelu neplánovaně, neočekávaně, prostě suvenýr z hotelu:)

Od prvního shlédnutí inzerátu o štěňatech mi bylo jasné, že jedno z těch malých černých chlupatých koulí bude naše :) S dětmi jsme asi po 3 návštěvách štěňátek vybraly tu psí nádheru a dcera ji dala jméno Luna. A na vánoce roku 2022 už byla s námi doma.

Luna potřebovala novou výbavu! Věděla jsem, že moji známí šijí nádherné psí obojky a vodítka, a tak bylo jasné, na koho se s pořízením věcí pro Lunu obrátím. Balíčkem jsem byla nadšená - od obalu až po konečné produkty. 

Časem Luna krapet povyrostla a bylo potřeba výbavu zvětšit. Při předání nových věcí pro Lunu mi moji známí říkají, jestli bych neměla o značku Gingerboy zájem, protože uvažují z osobních důvodů o prodeji a hledají kupce. Hlavou mi to začalo pěkně šrotovat.

I přes né zrovna stoprocentní počáteční podporu v mé rodině mi moje radary dávaly jasné signály. Následovalo několik schůzek a výsledkem byl pronájem eshopu od září 2023 a skončilo to koupí značky v prosinci 2023. 

 

ANO, GINGERBOY změnil majitele a já děkuji její zakladatelce Janě za vše, co mě od srpna do prosince r.2023 naučila a předala. Gigerboy má nádherné psí produkty a já udělám vše proto, abych tuhle značku a její budoucnost vedla tou správnou cestou.              A aby se to nepletlo, jsem také Jana :) 

 

V plánu mám jak designovou, tak i outdoorovou řadu a také řadu zaměřenou více na pánské majitele pejsků. Dále bych ráda sladila nějakými pěknými kousky paničku či páníčka s pejskem. V budoucnu bych ráda rozšířila náš sortiment i na kočičky, event. další domácí mazlíčky.